چیلر MAXA

چیلر MAXA (ماکسا) ساخت کشور ایتالیا است طيف وسيع مدل و ظرفيت از 2 تن تبريد تا 300 تن تبريد در طراحیها و تکنولوژيهای متفاوت با مبرد R410a و R134a در دسترس است. کمپرسورهای چيلرها از نوع اسکرال و اسکرو و در مدلهای اينورتري نيز در دسترس هستند تا نيازهای سرمايش و در صورت نياز گرمايش را برای پروژه ها باکمترين ميزان مصرف انرژی ممکن سازند.

چیلر BLUE STAR

چیلر بلواستار

شرکت بلواستار با قدمت بیش از ۷۰ سال در تولید سیستمهای تهویه مطبوع از جمله انواع چیلر، هواساز، فنکویل، سیستمهای هوشمند VRF ، انواع سردخانه (مواد غذایی، بیمارستانی و …)، یخچالهای خانگی و فروشگاهی، انواع کولر اسپلیت و … طیف کامل محصولات تهویه مطبوع و سردخانه را تولید می کند.
چیلرهای این شرکت در انواع آب خنک و هوا خنک با کمپرسور اسکرال و اسکرو بصورت معمولی و اینورتری و همچنین چیلر با کمپرسور سانتریفیوژ می باشند که بسته به ظرفیت و نیاز مشتری پیشنهاد می شوند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ محصول مناسب، با ما تماس بگیرید.

چیلر TASUKI

چیلر تاسوکی

چیلرهای تولید شرکت تاسوکی با استفاده از اطلاعات فنی به روز و با بهترین وسایل و تجهیزات خارجی تولید می شوند. از آنجایکه این چیلرها در داخل کشور تولید می شوند، علاوه بر کمک به رشد اقتصادی کشور به نسبت چیلرهای خارجی هم قیمت پایینتری دارند و هم زمان تحویل آنها زودتر خواهد بود.
این چیلرها در انواع آب خنک و هوا خنک، با کمپرسور اسکرال، اسکرو و پیستونی با مبرد R22 و R134 و با مبدل صفحه ای یا پوسته و لوله ای قابل تولید و تحویل هستند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید‌.

خدمات و پشتیبانی این دستگاهها به همت مهندسان ایرانی و کارآمد شرکت تاسوکی می باشد.برای دریافت مشاوره و خرید چیلر و دریافت قیمت چیلر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *